poszykujemypracownika

I. Wymagania związane z wykonywaniem pracy na stanowisku Pracownik gospodarczy:
1. Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe
• dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków
• dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie na podobnym stanowisku

2. Wymagania dodatkowe:
• komunikatywność
• dyspozycyjność
• sumienność

II. Główne obowiązki:
• utrzymywanie czystości wewnątrz budynku
• dbanie o otoczenie Banku Spółdzielczego w Śmiglu

III. Wymagane dokumenty i oświadczenia:
• curriculum vitae
• list motywacyjny
• dokumenty potwierdzające wykształcenie
• dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe kandydata
• oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

IV. Oferujemy:
• pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji
• wynagrodzenie 3 100,00 zł brutto. Praca 6 godzin dziennie.

Sposób i termin składania ofert.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się
z wybranymi osobami.

Na cv prosimy dopisać klauzulę:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Śmiglu, Plac Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Bank Spółdzielczy w Śmiglu, Plac Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy
z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

dokumenty

doladuj170x170

240x240 zastrzegam sgb

Pl. Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel
SWIFT Code/BIC: GBWCPLPP