3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatnośœci o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze.

Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie - klient w trakcie dokonywania płatnoœści w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamośœci poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatnośœci będzie polegało na podaniu ustalonego hasła.

Podczas rejestracji klient okreśœla również komunikat osobisty - tekst, który będzie wyśœwietlany przy każdej płatnoœści kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentycznośœci strony.

Uwaga: w przypadku kart Maestro, Visa Electron lub Visa Business Electron w procesie rejestracji wymagane jest podanie hasła tymczasowego przekazanego przez Bank - w celu uzyskania hasła klient powinien skontaktować się z oddziałem Banku. Następnie w trakcie rejestracji klient ustanawia własne hasło do usługi, które będzie służyło do potwierdzania transakcji przy kolejnych zakupach przez Internet.

 

Jak wygląda rejestracja karty w usłudze?
System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International oraz MasterCard International.
3dsecure


Klient może również zarejestrować kartę przed dokonaniem płatnoœci kartą przez Internet:

 

 

Visa Electron
Visa Electron "młodzieżowa"
Visa Business Electron

link: https://secure5.arcot.com/vpas/enroll/index.jsp?locale=pl_PL&id=0&bankid=16019

 

Visa Electron payWave
Visa Electron payWave "młodzieżowa"
Visa Business Electron payWave
Visa kredytowa, Visa charge

link: https://secure5.arcot.com/vpas/enroll/index.jsp?locale=pl_PL&id=0&bankid=16015

dokumenty

doladuj170x170

240x240 zastrzegam sgb

Pl. Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel
SWIFT Code/BIC: GBWCPLPP 
 2017 © Bank Spółdzielczy w Śmiglu