konto młodzieżowe200x200Ukończyłeś 13 lat i chcesz zacząć decydować o swoich oszczędnościach? Przyjdź do Banku Spółdzielczego w Śmiglu, otwórz konto młodzieżowe i naucz się zarządzać swoimi pieniędzmi. Korzyści, jakie daje Ci konto młodzieżowe to:

 

 

 

terminale PB 240x240Prowadzisz firmę? Nie masz terminala płatniczego?

Przyjdź do nas, skorzystaj z oferty Naszego Banku na terminal płatniczy

- od 01.01.2022 roku część przedsiębiorców będzie zobowiązana do zapewnienia możliwości zapłaty przy użyciu instrumentu płatniczego

- jedną z takich możliwości jest przyjmowanie wpłat przy użyciu terminala płatniczego

Zapraszamy do Banku

640x4801 grudnia rusza kolejna akcja promocyjna Generali Agro „200 zł na powitanie”. Skierowana jest ona do nowych klientów, którzy wykupią ubezpieczenie Generali Gospodarstwo Rolne.

Rolnicy w ramach promocji mogą otrzymać e-kod o wartości 200 zł na zakupy do sieci sklepów Biedronka. Pula e-kodów wynosi 2 tysiące sztuk.

SGB Visa 240x240Weź kartę Visa, zapłać nią i odbierz upominek.

Mamy dla Ciebie idealne upominki na zimowe wyprawy i spacery – plecaki, powerbanki i kubki termiczne z młynkami do kawy. Jak je zdobyć? To proste:

  • Podpisz umowę na kartę w naszym Banku do 18 lutego 2022 r.
  • Płać kartą za zakupy i usługi – wydaj łącznie 150 zł do 25 lutego 2022 r. Choć raz zapłać nią mobilnie – z Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay.
  • Przyjdź do nas i odbierz upominek.

krusRolniku, jeżeli jesteś płatnikiem podatku od towarów i usług (VAT), to od dnia 1 stycznia 2022 r. zmieniają się zasady regulowania składek KRUS

Od 1 stycznia 2022 r. udostępnione zostaną specjalne rachunki bankowe, po dwa dla każdego Oddziału Regionalnego KRUS, jeden dla wpłat na ubezpieczenie społeczne rolników, drugi dla wpłat na ubezpieczenie zdrowotne, zgodnie z tabelą poniżej.

W przypadku rolników będących płatnikami podatku VAT, przy realizacji płatności z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne rolników oraz składek na ubezpieczenie zdrowotne, wskazać należy wyłącznie nowe numery rachunków bankowych. Jeśli w momencie realizacji płatności saldo Pani/Pana rachunku VAT będzie niezerowe, to środki zostaną pobrane z tego rachunku (do wysokości salda).

uwagaZlecasz lub spodziewasz się przelewu z kraju trzeciego wysokiego ryzyka? Od 31.10.2021 r., przed każdą taką transakcją skontaktujemy się z Tobą z prośbą o dodatkowe informacje, np. dotyczące źródła pochodzenia środków lub poprosimy Cię o przekazanie dokumentów do tej transakcji. Jeżeli nam nie przekażesz pełnych informacji, będziemy musieli odrzucić przelew. Wymaga tego od nas Ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Kraje trzecie wysokiego ryzyka na dzień 25.10.2021 r.

uwagaSzanowni Klienci,

jeśli skorzystaliście z pomocy w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0 z pewnością zaciekawi Was informacja dotycząca umorzenia subwencji.

Poniżej zamieszczamy główny komunikat prasowy Polskiego Funduszu Rozwoju.

Zachęcamy do lektury. Tutaj link do pdf

SGB MI Pay

Banki Spółdzielcze są jednymi z pierwszych w Polsce, które udostępniły swoim klientom płatności zbliżeniowe Xiaomi Pay – z wykorzystaniem opaski Mi Smart Bank 6.

Klienci posiadający opaskę Xiaomi Mi Smart Bank 6 oraz kartę MasterCard mogą korzystać z tego rozwiązania.

Instalacja jest bardzo prosta – w jednym ze sklepów z aplikacjami (App Store lub Google Play) należy pobrać aplikację MiFit, zainstalować ją, a następnie sparować
z opaską. Po podaniu danych karty płatniczej i potwierdzeniu tej operacji przy pomocy SMS, będzie można dokonywać transakcji płacąc opaską po zbliżeniu jej do terminala płatniczego.

Xiaomi Pay to kolejna w Bankach Spółdzielczych SGB forma płatności z użyciem portfeli cyfrowych: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay i BLIK.

generaliSzanowny Kliencie - wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. Przygotuj się na taką ewentualność.
Już od 4 października masz możliwość ubezpieczyć swoje uprawy.
Uprawy możesz ubezpieczyć m.in od ujemnych skutków przezimowania, przymrozków wiosennych, deszczów nawalnych, czy gradobicia.

NaszBank icoJuż teraz skorzystaj z nowej aplikacji NASZ BANK


Nasz Bank to aplikacja mobilna systemu bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w Śmiglu. Umożliwia swobodny, bezpieczny i skuteczny dostęp do Twoich finansów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na czas i miejsce, w którym się znajdujesz. Cenisz swój czas, niezależność i mobilność? Wystarczy smartfon z aplikacją mobilną Nasz Bank, by w dogodnym momencie sprawdzić stan konta, dokonać przelewu, czy skontrolować wydatki. Korzystanie z aplikacji jest bezpieczne - dostęp chroniony jest kodem e-PIN lub z wykorzystaniem cech biometrycznych. 

dokumenty

doladuj170x170

240x240 zastrzegam sgb

Pl. Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel
SWIFT Code/BIC: GBWCPLPP 
 2017 © Bank Spółdzielczy w Śmiglu