700 agro  700 firma 1

Karta z rabatem na paliwo 9gr brutto/litr na stacjach Orlen, Bliska i BP

Szanowni Klienci informujemy o specjalnej ofercie przedpłaconej karty paliwowej dedykowanej przedsiębiorcom oraz rolnikom, którzy są podatnikami VAT. Oferta została przygotowana dla Klientów Banków Spółdzielczych we współpracy z firmą Flotex.

Przedsiębiorcy i rolnicy będący klientami Banku Spółdzielczego w Śmiglu mogą tankować za mniej na wybranych stacjach dzięki specjalnej karcie paliwowej od firmy FLOTEX.

Ponadto oszczędzasz czas dzięki pominięciu procedury wypłacania kierowcom zaliczek
i księgowania poszczególnych faktur.

Rozliczanie zakupów dokonuje się poprzez wystawienie na koniec miesiąca faktur zbiorczych z załączonym wykazem wszystkich transakcji.Korzyści z posiadania karty :

  • Rabat 9 groszy na każdym litrze niezależnie od ilości zatankowanego paliwa,
  • karta paliwowa pozwala bezgotówkowo dokonywać transakcji w sieci ponad 1700 stacji paliw marek ORLEN i BLISKA oraz 500 stacji marki BP,
  • Możliwość zbiorczego fakturowania, faktura wysyłana jest 1 w m-c przez firmę Flotex,
  • Możliwość skorzystania z ofert partnerów firmy Flotex np. wynajem długoterminowy „Samochód dla Firmy” (https://www.flotex.pl/wynajem-aut/) czy „Monitoring GPR” (https://www.flotex.pl/systemy-lokalizacji-gps/),
  • Dostępność do usługi „Mapa Cen”,
  • Niskie koszty wydania i utrzymania karty. Opłata jednorazowa za wydanie karty to tylko 10 zł, miesięczny koszt utrzymania karty to tylko 1 zł netto.


Jak skorzystać z dodatkowych rabatów dzięki karcie paliwowej ? To proste ! Jeśli posiadasz rachunek bieżący w naszym Banku przyjdź i wypełnij oświadczenie celem wydania karty paliwowej. Oświadczenie klienta Bank przekazuje do firmy FLOTEX. Jeśli nie masz u Nas jeszcze rachunku, przyjdź do Banku a nasi Pracownicy otworzą Ci nowy rachunek i Ty też będziesz mógł skorzystać z tej oferty i tankować za mniej!

Po szczegóły skorzystania z oferty zapraszamy do Banku.

dokumenty

doladuj170x170

240x240 zastrzegam sgb

Pl. Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel
SWIFT Code/BIC: GBWCPLPP 
 2017 © Bank Spółdzielczy w Śmiglu