Załóż 3- lub 6-miesięczną Lokatę SGB, weź udział w letniej loterii i wygraj Opla Mokka X i inne atrakcyjne nagrody

W Banku Spółdzielczym w Śmiglu rozpoczęła się kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych, tym razem pod hasłem Oszczędzaj i wygrywaj. Uczestnictwo w promocji nie tylko zapewnia pomnożenie zysku z oprocentowania, ale i daje szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród. W loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne określone w regulaminie, na których w okresie od 7 stycznia 2019r. do 29 marca 2019 r. zostanie ulokowane minimum 500 złotych. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa szanse na nagrody i pomnaża zysk.

Główna nagroda w loterii to Opel Mokka X

Do zdobycia są też:

  • Odkurzacz Bissell Crosswave
  • Opiekacz do kanapek Russel Hobbs
  • Czytnik e-book inkBOOK Lumos
  • Telewizor Samsung

Nagrody gwarantowane tylko dla klientów Banku Spółdzielczego w Śmiglu

Telewizor Samsung.

 

Oprocentowanie lokat:

3 m-ce – 1,00 %

6 m-cy – 1,30 %

 

Aby zyskać szansę na wygraną wystarczy udać się Banku Spółdzielczego w Śmiglu we wskazanym okresie i dopełnić wymaganych formalności.

Regulamin Lokaty

Organizatorem Loterii promocyjnej o nazwie „Oszczędzaj i wygrywaj” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. W Loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne, określone w Regulaminie Loterii Promocyjnej, otwarte w Bankach Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii. Okres promocji (sprzedaży) lokat trwa od 07.01.2019 r. do 29.03.2019 r. Szczegółowe informacje dotyczące Loterii, w tym warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród, lista Banków Spółdzielczych SGB biorących udział w Loterii, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej dostępnym na stronie internetowej www.lokatasgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią. Z udziału w Loterii wyłączone są Lokaty SGB otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Nagrody przedstawione w materiałach promocyjnych są wizualizacjami i mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych produktów.

dokumenty

doladuj170x170

240x240 zastrzegam sgb

Pl. Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel
SWIFT Code/BIC: GBWCPLPP 
 2017 © Bank Spółdzielczy w Śmiglu