Opis stanowiska:

  • aktywne doradztwo i sprzedaż produktów bankowych,
  • wykonywanie czynności związanych z transakcjami bankowymi zlecanymi przez klientów,
  • obsługa bankowych systemów informatycznych,
  • obsługa kasowo-skarbcowa,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Banku oraz relacje z klientami.

Wymagania:

  • osoba studiująca lub rozpoczynająca studia zaoczne,
  • znajomość obsługi komputera (szczególnie MS Excel, MS Word),
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów (CV i list motywacyjny) w terminie do 30 czerwca 2024 roku  pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez Bank Spółdzielczy w Śmiglu, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO),

Bank Spółdzielczy w Śmiglu z siedzibą w Śmiglu przy ul. Plac Rozstrzelanych 13, jako administrator danych informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy z 26 czerwca 1974 r. oraz innych przepisów szczególnych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych osobowych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i powoduje natychmiastowe usunięcie zgłoszenia.

2022 © Bank Spółdzielczy w Śmiglu