SGB mastercard 240x240Od 11 marca do 15 maja 2019 roku potrwa promocyjna sprzedaż kart płatniczych Mastercard w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Na uczestników czekają atrakcyjne upominki: kubki termiczne i parasole. Warto się pośpieszyć: liczba prezentów jest ograniczona.

bezpZachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat bezpiecznych zakupów w sieci.


Filmy edukacyjne dotyczące „Bezpiecznych zakupów w sieci” i „Ceberbezpieczeństwa w praktyce” dostępne są w serwisie YouTube pod poniższymi adresami:

960x960 bez ctaSpecjalna oferta dla Użytkowników sieci Plus!

Jeżeli masz telefon w sieci Plus na kartę (na kartę, Simplus, Sami Swoi, 36i6, Plus Mix, Mix lub MixPlus) bransoletka firmy YES może być Twoja.

 Co musisz zrobić?:

brexitKomunikat dla Klientów w związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z UE i możliwością realizacji scenariusza „hard brexit”/„no deal”.1

W dniu 29 marca 2017 r. Wielka Brytania ogłosiła zamiar wystąpienia z Unii Europejskiej (UE). Może to w istotny sposób wpłynąć na status i sytuację prawną obywateli, przedsiębiorstw i organów publicznych zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w państwach członkowskich Unii Europejskiej, w tym w Polsce. Na dzień publikacji niniejszego komunikatu nie jest możliwe jednoznaczne określenie trybu, w jakim Wielka Brytania wystąpi z UE.

lokata zima 240x240

Ruszaj w nowy rok za kierownicą nowego Opla MOKKA X! Czy słyszałeś o atrakcyjnych nagrodach czekających na tych, którzy lubią oszczędzać?

Z Bankiem Spółdzielczym w Śmiglu marzenia się spełniają. Na naszych klientów czeka moc niezwykłych nagród, a wśród nich dynamiczny i nowoczesny Opel MOKKA X.

sko logoW dniu 7 grudnia 2018 roku gościliśmy w Banku uczniów Szkolnej Kasy Oszczędnościowej (SKO) z Bronikowa . W spotkaniu uczestniczyła grupa 24 uczniów należących do SKO, które współpracuje z naszym Bankiem od wielu lat.

Pracownik Banku przeprowadził prelekcję na której opowiedział uczniom o sposobach płatności, formach oszczędzania. Z dużym zainteresowaniem uczniowie patrzyli w jaki sposób liczy się monety i banknoty w banku z zastosowaniem urządzeń wykorzystywanych w codziennej pracy w Banku.

waluty150x150Informujemy, że z dniem 01.11.2018 r. wprowadziliśmy do naszej oferty nowa usługę – działalność dewizową.

Prowadzimy obsługę walut:

- dolar amerykański (USD);
- euro (EUR).

SGB490x400Informujemy, że w Banku Spółdzielczym w Śmiglu rozpoczęła się promocja rachunków dla klientów instytucjonalnych.

W pakiecie „Wiele za niewiele” za 10 zł miesięcznie klient otrzymuje:

 

 

 

dokumenty

doladuj170x170

240x240 zastrzegam sgb

Pl. Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel
SWIFT Code/BIC: GBWCPLPP 
 2017 © Bank Spółdzielczy w Śmiglu