kgm

  • oprocentowanie zmienne
  • prowizja w wysokości 2 %
  • kwota kredytu od 1000,00 zł
  • okres kredytowania do 60 miesięcy

 

ma

  • Atrakcyjne warunki kredytowania,
  • Okres kredytowania – nawet do 25 lat,
  • Szeroki zakres kredytowania ( m.in. zakup mieszkania , domu , działki budowlanej , budowa domu i wiele innych )
  • Karencja w spłacie kredytu do 24 miesięcy,
  • Dogodne formy spłaty,
  • Możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.

SGB lokata wiosna 240x240Oszczędzaj wiosną! Wygrywaj wspólnie z Bankami Spółdzielczymi!

Chcesz zobaczyć, jak pięknie rozkwitają Twoje pieniądze? Weź udział w wiosennej Loterii Lokata SGB!

Klient naszego Banku Spółdzielczego, który od 1 kwietnia do 28 czerwca 2019 roku otworzy lokatę z minimalną kwotą 500 złotych, będzie mógł wygrać Forda Focus Titanium i wiele innych atrakcyjnych nagród!

SGB mastercard 240x240Od 11 marca do 15 maja 2019 roku potrwa promocyjna sprzedaż kart płatniczych Mastercard w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Na uczestników czekają atrakcyjne upominki: kubki termiczne i parasole. Warto się pośpieszyć: liczba prezentów jest ograniczona.

bezpZachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat bezpiecznych zakupów w sieci.


Filmy edukacyjne dotyczące „Bezpiecznych zakupów w sieci” i „Ceberbezpieczeństwa w praktyce” dostępne są w serwisie YouTube pod poniższymi adresami:

brexitKomunikat dla Klientów w związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z UE i możliwością realizacji scenariusza „hard brexit”/„no deal”.1

W dniu 29 marca 2017 r. Wielka Brytania ogłosiła zamiar wystąpienia z Unii Europejskiej (UE). Może to w istotny sposób wpłynąć na status i sytuację prawną obywateli, przedsiębiorstw i organów publicznych zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w państwach członkowskich Unii Europejskiej, w tym w Polsce. Na dzień publikacji niniejszego komunikatu nie jest możliwe jednoznaczne określenie trybu, w jakim Wielka Brytania wystąpi z UE.

sko logoW dniu 7 grudnia 2018 roku gościliśmy w Banku uczniów Szkolnej Kasy Oszczędnościowej (SKO) z Bronikowa . W spotkaniu uczestniczyła grupa 24 uczniów należących do SKO, które współpracuje z naszym Bankiem od wielu lat.

Pracownik Banku przeprowadził prelekcję na której opowiedział uczniom o sposobach płatności, formach oszczędzania. Z dużym zainteresowaniem uczniowie patrzyli w jaki sposób liczy się monety i banknoty w banku z zastosowaniem urządzeń wykorzystywanych w codziennej pracy w Banku.

waluty150x150Informujemy, że z dniem 01.11.2018 r. wprowadziliśmy do naszej oferty nowa usługę – działalność dewizową.

Prowadzimy obsługę walut:

- dolar amerykański (USD);
- euro (EUR).

dokumenty

doladuj170x170

240x240 zastrzegam sgb

Pl. Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel
SWIFT Code/BIC: GBWCPLPP 
 2017 © Bank Spółdzielczy w Śmiglu