lokata zima 240x240Załóż 3- lub 6-miesięczną Lokatę SGB, weź udział w letniej loterii i wygraj Opla Mokka X i inne atrakcyjne nagrody

W Banku Spółdzielczym w Śmiglu rozpoczęła się kolejna edycja loterii promocyjnej lokat terminowych, tym razem pod hasłem Oszczędzaj i wygrywaj. Uczestnictwo w promocji nie tylko zapewnia pomnożenie zysku z oprocentowania, ale i daje szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród. W loterii wezmą udział lokaty 3- i 6-miesięczne określone w regulaminie, na których w okresie od 7 stycznia 2019r. do 29 marca 2019 r. zostanie ulokowane minimum 500 złotych. Każda wielokrotność tej sumy zwiększa szanse na nagrody i pomnaża zysk.

sko logoW dniu 7 grudnia 2018 roku gościliśmy w Banku uczniów Szkolnej Kasy Oszczędnościowej (SKO) z Bronikowa . W spotkaniu uczestniczyła grupa 24 uczniów należących do SKO, które współpracuje z naszym Bankiem od wielu lat.

Pracownik Banku przeprowadził prelekcję na której opowiedział uczniom o sposobach płatności, formach oszczędzania. Z dużym zainteresowaniem uczniowie patrzyli w jaki sposób liczy się monety i banknoty w banku z zastosowaniem urządzeń wykorzystywanych w codziennej pracy w Banku.

SGB kredyt plus 150x150Korzystna okazja?
Nieplanowany remont?
Świetna oferta last minute?
Nie zawsze masz pod ręką odpowiednią ilość gotówki.
Dlatego zachęcamy do skorzystania z okazji i spełnienia marzeń z naszym Bankiem przychodząc po kredyt gotówkowy.

waluty150x150Informujemy, że z dniem 01.11.2018 r. wprowadziliśmy do naszej oferty nowa usługę – działalność dewizową.

Prowadzimy obsługę walut:

- dolar amerykański (USD);
- euro (EUR).

uwagaInformujemy, że z dniem 4 października 2018 r. (czwartek) nastąpią zmiany w konfiguracji serwisów bankowości internetowej związane z podniesieniem bezpieczeństwa.

W związku z tym dla klientów, którzy używają niewspieranych wersji systemów operacyjnych oraz przeglądarek internetowych, serwis bankowości internetowej przestanie być dostępny. Dotyczy to głównie użytkowników korzystających z systemu operacyjnego Windows XP.

Celem wprowadzanych zmian jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa i komfortu użytkowania systemu bankowości elektronicznej.

SGB490x400Informujemy, że w Banku Spółdzielczym w Śmiglu rozpoczęła się promocja rachunków dla klientów instytucjonalnych.

W pakiecie „Wiele za niewiele” za 10 zł miesięcznie klient otrzymuje:

 

 

 

First Data SGB PB bannery 03A

Z przyjemnością informujemy, że w bankowości elektronicznej obsługiwanej przez Bank Spółdzielczy w Śmiglu uruchomiona została możliwość składania elektronicznych wniosków o terminal płatniczy. Opcja dostępna w zakładce „Świadczenia”.

 

Od dnia 1 lipca 2018 r. wszyscy klienci posiadający rachunek bieżący będą mogli skorzystać z nowego typu przelewu – podzielonej płatności.

Mechanizm Podzielonej Płatności jest rodzajem przelewu, w którym kupujący oprócz kwoty brutto podaje zawartą w nim kwotę VAT wskazaną na fakturze. Kwota netto trafia na rachunek bieżący kontrahenta, a kwota VAT na dedykowany rachunek VAT sprzedawcy.

dokumenty

doladuj170x170

240x240 zastrzegam sgb

Pl. Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel
SWIFT Code/BIC: GBWCPLPP 
 2017 © Bank Spółdzielczy w Śmiglu