150x100Przeznaczenie :
 • zakup instalacji fotowoltaicznych
 • zakup instalacji grzewczej
 • docieplenie budynków
 • stolarka okienna i drzwiowa
 • zakup sprzętu AGD A+++
 • przydomowa ekologiczna oczyszczalnia ścieków

Concordia Grupa Generali pionJeśli chcesz ubezpieczyć swoje mienie od zdarzeń losowych czy kradzieży, skorzystać z kompleksowego pakietu ubezpieczeń maszyn rolniczych, zapoznaj się z naszą ofertą.

Bank Spółdzielczy w Śmiglu współpracuje z Concordia Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych i Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń:

- komunikacyjne

Logotyp Dobry StartDobry Start w edukację z Bankiem Spółdzielczym w Śmiglu to wygoda i elastyczność. Skorzystaj z nowej funkcjonalności i złóż wniosek w programie „Dobry Start” za pomocą bankowości elektronicznej, bez odwiedzania Banku.

Visa Loteria 240x240 toolkit sgbWeź udział w wielkiej loterii Visa! Zarejestruj się, płać Visa i wygraj samochód Toyota Corolla Kombi oraz tysiące innych nagród.

Weź udział w loterii:

 1. Zarejestruj swoją kartę w loterii na visa.pl.
 2. Płać kartą Visa jak chcesz – również telefonem, zegarkiem czy online.
 3. Wygrywaj nagrody!

blik

 • Nowoczesne, wygodne i szybkie płatności z wykorzystaniem aplikacji mobilnej.
 • Bezpieczne rozwiązanie przy płatnościach internetowych – potwierdzenie transakcji następuje z wykorzystaniem jednorazowego kodu BLIK, który jest ważny 120 sekund.
 • Wygoda przy wypłacie gotówki z bankomatów – brak ryzyka utraty karty bądź kradzieży danych
 • Wygoda przy transakcjach internetowych – brak konieczności dodatkowego logowania do bankowości internetowej i wprowadzania danych karty płatniczej.

 

BLIK I JEST !!!

Pandemia koronawirusa dotknęła nie tylko Polskę, ale większość krajów europejskich. Europejski Urząd ds. Nadzoru Bankowego (EBA) przygotował wytyczne dotyczące pomocy dla klientów przy spłacie kredytów – właśnie w świetle kryzysu związanego z Covid-19. Ich celem jest ujednolicenie zasad oferowania narzędzi pomocowych dla klientów całego sektora bankowego.
 
Te zasady zostały opracowane również dla polskiego sektora bankowego.

NaszBank icoJuż teraz skorzystaj z nowej aplikacji NASZ BANK


Nasz Bank to aplikacja mobilna systemu bankowości internetowej Banku Spółdzielczego w Śmiglu. Umożliwia swobodny, bezpieczny i skuteczny dostęp do Twoich finansów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę bez względu na czas i miejsce, w którym się znajdujesz. Cenisz swój czas, niezależność i mobilność? Wystarczy smartfon z aplikacją mobilną Nasz Bank, by w dogodnym momencie sprawdzić stan konta, dokonać przelewu, czy skontrolować wydatki. Korzystanie z aplikacji jest bezpieczne - dostęp chroniony jest kodem e-PIN lub z wykorzystaniem cech biometrycznych. 

komunikat

Od dnia 18 maja 2020 r. nastąpi zmiana godzin pracy Banku.
 
Bank będzie czynny w godzinach:  08:00 – 16:00.
 
 
 
 

Mając na uwadze okoliczności związane z pandemią koronawirusa Sars-CoV-2, Bank Spółdzielczy w Śmiglu udostępnił możliwość wnioskowania o czasowe odroczenie płatności rat kredytowych

- w przypadku klientów indywidualnych – do 3 miesięcy (nie dłużej niż do 30 czerwca 2020 r. ),

- w przypadku klientów instytucjonalnych – do 6 miesięcy ( nie dłużej niż do 30 września 2020 r. ).

tarczaTarcza Antykryzysowa to pakiet działań osłonowych dla gospodarki, który ma ochronić firmy i pracowników przed skutkami epidemii koronawirusa. To dziesiątki konkretnych rozwiązań dla pracowników, pracodawców, mikro, małych, średnich i dużych firm.

Przewodnik Antykryzysowy został stworzony przez ekspertów Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju i skierowany dla Przedsiębiorców i Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Prezentuje, jak w praktyce skorzystać z rozwiązań zawartych w Tarczy Antykryzysowej w dobie panującej pandemii.


Szczegóły na temat Tarczy Antykryzysowej https://pfr.pl/tarcza.html


 

dokumenty

doladuj170x170

240x240 zastrzegam sgb

Pl. Rozstrzelanych 13, 64-030 Śmigiel
SWIFT Code/BIC: GBWCPLPP 
 2017 © Bank Spółdzielczy w Śmiglu